Jeden z bohaterów KSW 37 kontuzjowany. Brazylijczyk zastąpi Polaka

Sporty walki
Jeden z bohaterów KSW 37 kontuzjowany. Brazylijczyk zastąpi Polaka
fot. KSW/Facebook
Łukasz Rajewski tym razem nie poprawi swojego niekorzystnego bilansu w KSW

Łukasz Rajewski z powodu złamania dwóch żeber musiał wycofać się z występu na zbliżającej się gali KSW 37: Circus of Pain. Nowym rywalem Filipa Wolańskiego (9-2, 3 KO, 2 Sub) będzie Brazylijczyk Denilson Neves de Oliveira (11-3, 5 KO, 2 Sub).

Walka Rajewskiego z Wolańskim miała otworzyć galę w Krakowie, ale uraz pierwszego z nich okazał się zbyt poważny. Federacja KSW szybko znalazła jednak zastępstwo i przeciwnikiem Wolańskiego 3 grudnia w TAURON Arenie będzie mistrz PLMMA w wadze lekkiej, 21-letni Brazylijczyk Denilson Neves de Oliveira (11-3, 5 KO, 2 Sub). Starcie zostało zakontraktowane w umówionym limicie 69 kilogramów.

Dla młodego reprezentanta Kraju Kawy będzie to drugi występ w Polsce. Na początku listopada „Trator” bez problemów wypunktował Mariana Ziółkowskiego na gali w Warszawie, czym wydłużył swoją passę zwycięstw do dziewięciu kolejnych wygranych. Zawodnik z Rio De Janeiro jest niepokonany od osiemnastu miesięcy, w tym czasie pięciokrotnie kończył rywali przed czasem, cztery razy przez nokaut.

psl, KSW, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze