Kolejny gol Teodorczyka. Anderlecht Bruksela wygrał 7:0!

Łukasz Teodorczyk nie zatrzymuje się nawet na moment! Napastnik Anderlechtu Bruksela strzelił gola w meczu z Royal Excel Mouscron. Drużyna Polaka wygrała aż 7:0!

Część kibiców nie zdążyła jeszcze wygodnie rozsiąść się na swoich miejscach, gdy "Teo" cieszył się z gola! Massimo Bruno zagrał z prawej strony pola karnego, piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i trafiła wprost na głowę Polaka, który nie miał problemów ze skierowaniem jej do siatki. To był początek strzeleckiego popisu gospodarzy. Jeszcze przed przerwą zdołali zdobyć trzy bramki, rozstrzygając o losach tej rywalizacji.

W drugich 45 minutach Teodorczyk i spółka nadal dominowali, jednak Polak nie doczekał się kolejnego trafienia. Trener ściągnął go w 68. minucie, wprowadzając Diego Capela. Już bez niego "Fiołki" strzeliły jeszcze trzy gole.

Dla Teodorczyka był to 23. mecz i 19. gol w barwach Anderlechtu Bruksela, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki.

Anderlech Bruksela - Royal Excel Mouscron 7:0 (4:0)

Bramki: Łukasz Teodorczyk 1, Sofiane Hanni 21, Matej Delac 28 (s), Nicolae Stanciu 31, Youri Tielemans 76 (k), Uros Spajić 82, Massimo Bruno 84