Puncher: Końcowe odliczanie do KSW 37 i plany Janikowskiego!

Sporty walki
Puncher: Końcowe odliczanie do KSW 37 i plany Janikowskiego!
fot. Polsat Sport

Gala KSW 37 odbędzie się już 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie, gdzie trwa końcowe odliczanie. O swoich obawach w walce z "Popkiem" opowie Mariusz Pudzianowski, zaś w studiu zasiądą także współwłaściciel organizacji KSW Martin Lewandowski oraz medalista igrzysk olimpijskich w Londynie, Damian Janikowski! Transmisja tradycyjnie w poniedziałek o 20:00 w Polsacie Sport News.

W środowisku MMA trwa wielkie wyczekiwanie na galę KSW 37, która odbędzie się 3 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie. Czy trenujący pod okiem Marcina Różalskiego (6-4, 3 KO, 2 sub) Paweł "Popek" Mikołajuw (2-1, 2 KO) zaskoczy wszystkich i postawi się faworyzowanemu Mariuszowi Pudzianowskiemu (9-5, 1 NC, 3 KO, 2 SUB)? O swoich obawach lub ich braku na kilka dni przed galą "Pudzian" opowie w naszym studiu.

Po raz czwarty mistrzowskiego pasa wagi ciężkiej bronił będzie Karol Bedorf (14-2, 5 KO), a jego przeciwnikiem będzie król nokautu z Sao Paulo – Fernando Rodrigues Jr. (10-2, 7 KO). Po rocznej, spowodowanej kontuzją przerwie do klatki KSW powróci Borys „Diabeł Tasmański” Mańkowski, który w walce z Johnem Maguire stanie do walki o pas mistrza wagi półśredniej. Mistrzowskiego pasa bronił będzie również niepokonany Artur „Kornik” Sowiński (17-7, 6 KO) – jego rywalem będzie reprezentujący wagę piórkową Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (11-3, 4 KO).

Gościem magazynu będzie brązowy medalista igrzysk olimpijskich w Londynie z 2012 roku Damian Janikowski, który opowie o swoich planach związanych z mieszanymi sztukami walki!

Prowadzący: Paweł Wójcik

Goście: Martin Lewandowski, Mariusz Pudzianowski, Damian Janikowski

 

Transmisja magazynu Puncher w poniedziałkowy wieczór o 20:00 w Polsacie Sport News!

ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze