AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów: Transmisja w Polsacie Sport News!

Siatkówka
AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów: Transmisja w Polsacie Sport News!
fot. PAP

Siatkarze AZS-u Częstochowa w ostatnim czasie na brak wymagających rywali narzekać nie mogą. W sobotę przegrali z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a w środę zmierzą się z drużyną Asseco Resovii Rzeszów. Transmisja spotkania 11. kolejki PlusLigi AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 20:30 w Polsacie Sport News!

Zespół Michała Bąkiewicza od trzech spotkań schodzi z parkietu pokonany. Porażki z Effectorem Kielce, MKS-em Będzin oraz ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle skomplikowały nieco sytuację częstochowian, którzy w tabeli ligowej zajmują odległe czternaste miejsce. Akademicy, choć faworytami w środę nie będą, zapowiadają walkę o zwycięstwo.

Na "stare śmieci" powrócą Piotr Nowakowski oraz Fabian Drzyzga, którzy w Częstochowie rozpoczynali swoje wielkie siatkarskie kariery, a obecnie reprezentują barwy rzeszowskiego zespołu. Asseco Resovia po niespodziewanej porażce z GKS-em Katowice zapisała na swoim koncie zwycięstwa z Łuczniczką Bydgoszcz oraz Indykpolem AZS-em Olsztyn i do Częstochowy zmierza po kolejny komplet punktów. Czy drużyna Michała Bąkiewicza będzie w stanie przeciwstawić się podopiecznym Andrzeja Kowala?

Transmisja spotkania PlusLigi AZS Częstochowa - Asseco Resovia Rzeszów od godziny 20:30 w Polsacie Sport News. Komentują: Marek Magiera i Wojciech Drzyzga.

 

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze