Osłabiony skład ALTERNATE aTTaX

E-sport
Osłabiony skład ALTERNATE aTTaX

Jedna z najlepszych drużyn na niemieckiej scenie Counter-Strike’a: Global Offensive - ALTERNATE aTTaX - stanęła naprzeciw sporych problemów kadrowych. Za pośrednictwem Twittera o zaprzestaniu aktywnej gry w zespole poinformowało dwóch dotychczasowych reprezentantów składu: Kevin „keev” Bartholomäus oraz Oliver „kzy” Heck.

Szczegóły zajścia cały czas owiane są tajemnicą. Klub do tej pory nie ogłosił swojego stanowiska, a wszelkie informacje na temat roszad w formacji pochodzą z enigmatycznych wpisów graczy na portalach społecznościowych. Bartholomäus napisał swoim fanom, że już więcej nie zagra w barwach ALTERNATE aTTaX, Heck natomiast wspomniał, że szuka nowych możliwości, ale do czasu znalezienia nowej sekcji pozostanie związany z ekipą i w razie potrzeby ją wesprze.

 

Kłopoty w drużynie pojawić musiały się już przed zakończonymi 26 listopada finałami ESL Meisterschaft Winter 2016.  Turniej rozgrywany w Duisburg ALTERNATE aTTaX zakończyło ze złotymi medalami na szyjach i niemal $8,000 na kontach, pokonując kolejno zawodników PENTA Sports i EURONICS Gaming, aczkolwiek w ich wyjściowej piątce nie zobaczyliśmy wtedy zarówno keeva, jak i kzy’a. Zastępowali ich Niclas „enkay J” Krumhorn i Patrick „gimpen” Heyer. Trudno jednak powiedzieć, czy to w tym duecie powinniśmy upatrywać przyszłych reprezentantów niemieckiej grupy, tym bardziej że - biorąc pod uwagę statystyki - na zawodach stanowili najsłabsze ogniwo całego kolektywu.

 

 

Obecny skład ALTERNATE aTTaX:

 

  • Christian „crisby” Schmitt
  • Florian „syrsoN” Rische
  • Tizian „tiziaN” Feldbusch

 

Przypomnijmy, że nie tak dawno razem z Kevinem i Oliverem zawodnicy ALTERNATE zwyciężyli światowe finały eSports World Convention 2016 w Paryżu, z europejskich kwalifikacji awansowali do najlepszej szesnastki drugiego sezonu ELEAGUE, czy też wywalczyli miejsce na regionalnym Minorze w Bukareszcie.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie