Puchar Włoch: Atalanta - Pescara na żywo tylko na Polsatsport.pl

Piłka nożna
Puchar Włoch: Atalanta - Pescara na żywo tylko na Polsatsport.pl
fot. PAP

Bezpośrednią transmisję środowego spotkania 1/16 finału Pucharu Włoch Atalanta - Pescara będzie można obejrzeć o godzinie 18.00 wyłącznie na stronie Polsatsport.pl. Transmisja telewizyjna odbędzie się o 23.10 w Polsacie Sport Extra.

W ostatnim meczu zmierzą się Atalanta i Pescara. Są to drużyny z dwóch przeciwległych biegunów Serie A. Po serii sześciu zwycięstw zespół z Bergamo plasuje się na wysokim piątym miejscu w tabeli. W tym samym czasie zespół z Abruzji zanotował sześć porażek i obecnie znajduje się na 18. miejscu w 1 lidze włoskiej.

 

Oba zespoły spotkały się 26 października w ramach rozgrywek ligowych. Wówczas górą była Atalanta, która skromnie pokonała Pescarę 1:0. Drużynie przyjezdnych będzie ciężko osiągnąć w Lombardii pozytywny rezultat, ponieważ gospodarze stracili w ostatnim czasie bardzo mało bramek, popisując się równocześnie wysoką skutecznością w ataku.

 

Spotkanie Atalanta - Pescara będzie można obejrzeć o godzinie 18.00 na stronie polsatsport.pl, natomiast retransmisja meczu odbędzie się w Polsacie Sport Extra o godzinie 23.10.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze