Venatores przegrywa z Team Infused

E-sport
Venatores przegrywa z Team Infused

O godzinie 20:00 rozpoczął się pojedynek pomiędzy polską formacją Counter-Strike: Global Offensive - VenatoreS i brytyjską ekipą Team Infused. Mecz odbywał się w ramach rozgrywek Global Offensive Champions League Season 5. Lepsi okazali się Owen 'smooya' Butterfield i jego kompani, którzy zwyciężyli 16-12.

Mecz odbywał się na mapie de_cache. Polacy rozpoczęli po stronie atakującej i pomimo iż nie zdołali oni przechytrzyć swoich rywali w rundzie pistoletowej, to później było już tylko lepiej. Adam 'destrU' Gil i spółka nie dość, że wyrównali, to na dodatek wysuwali się na coraz wyższe prowadzenie. Przy wyniku 6:2 dla naszych do głosu zaczęli dochodzić zawodnicy Infused. Dobrze zorganizowana gra w obronie zaowocowała doprowadzeniem do remisu 6:6. W ostatnich trzech rundach pierwszej części spotkania VenatoreS zdołało wygrać tylko jedną rundę i tym samym nieznacznie przegrywali na półmetku 7:8.

Po zmianie stron znów runda pistoletowa została lepiej rozegrana przez Infused. Gdy wydawało się, że kolejne dwie rundy również trafią szybko na konto Brytyjczyków, z dobrej strony pokazali się Sebastian 'dArk' Babiński i Maciej 'luz' Bugaj, którzy zdobyli po dwa fragi. Dzieło dokończył jeszcze Destru i mieliśmy 8-9. Dalszy przebieg tego starcia to obustronna wymiana ciosów. Dopiero przy stanie 11:11 inicjatywę wyraźnie przejęli gracze Infused, często atakując bombsite B, gdzie VenatoreS nie radziło sobie najlepiej z obroną. W ostatnich rundach drużyny wdały się w walkę w smoke'u, na czym nie wyszli dobrze nasi rodacy. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 16:12 dla Team Infused. Po stronie naszych przeciwników bardzo dobrze spisywał się Owen 'smooyaButterfield

Wojciech Podgórski
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie