KSW 37: Show na ważeniu! Widowiskowa kreacja Popka (WIDEO)

Sporty walki

Pojedynek Mariusza Pudzianowskiego (9-5, 3 KO, 2 SUB, 1 NC) z ”Popkiem Monsterem” (2-1, 2 KO) to ogromne show od momentu ogłoszenia. Szczególnie ze strony tego drugiego, który nie przestaje zadziwiać! Na ceremonii ważenia przed KSW 37 pojawił się w widowiskowym stroju. Założył… togę!

Wyjście Popka na ważenie było wielkim widowiskiem. Jak zwykle zawodnik zrobił ogromne show. Ubrany był… w togę. Miał też na sobie złote okulary przeciwsłoneczne oraz dużych rozmiarów zegarek. Cała sytuacja wywołała szeroki uśmiech zgromadzonej publiczności.

 

Mariusz Pudzianowski jest wyraźnie rozbawiony całą otoczką wokół walki. Popek przyciąga do siebie uwagę i robi niepowtarzalne show. Czy to nie zdekoncentruje ”Pudziana”? – Nie. Jest pełna koncentracja. Jestem przygotowany jak do mistrza świata. W sobotę przemówią pięści i sport. Lubię Pawła. Czasami to „Ram Pam Pam” leci w tle. Bez obrazy Paweł. Niektóre kawałki są trochę zjechane, ale  mnie się podobają – odbija piłeczkę Pudzianowski.

 

Popek obchodził w piątek swoje 38. urodziny. – Chciałbym dostać prezent od Mariusza, wiadomo jaki – powiedział. Co na to jego rywal? – Dobrze. Będę bił tylko lewą ręką – żartuje Pudzianowski.

 

Widowiskowe ważenie do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze