OFICJALNIE: Huni dołącza do zespołu SKT T1

E-sport
OFICJALNIE: Huni dołącza do zespołu SKT T1

Były gracz Immortals oraz Fnatic Heo "Huni" Seung-hoon, powraca do rodzinnego kraju i tam będzie walczył o najwyższe miejsca i trofea pod banderą najbardziej utytułowanej koreańskiej drużyny - SK Telecom T1. Informacja została potwierdzona przez samych zainteresowanych m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Po niedawnym odejściu toplanera oraz junglera ze składu zespół zmuszony został do znalezienia sobie nowych zawodników na te stanowiska. Na tym drugim Bae „Bengi” Seong-woong zostanie zastąpiony przez występujący na zmianę duet leśników: jego obecny zmiennik  Kang „Blank” Sun-gu oraz nowy nabytek drużyny, były członek ROX Tigers Han „Peanut” Wang-ho.

W przypadku zastępstwa dla Lee "Duke" Ho-Seong prowadzone były testy niezliczonej liczby profesjonalnych graczy, spośród których zostać wyłoniony został właśnie Heo "Huni" Seung-hoon. Koreańczyk znany jest ze swojego niecodziennego stylu gry, który jednak przysporzył mu wielu sukcesów. To właśnie on był filarem Fnatic, podczas gdy osiągało ono pierwszy w historii perfekcyjny split. Po przejściu do amerykańskiego Immortals również utrzymywał wysoki poziom, osiągając wraz ze swoim zespołem odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w splicie wiosennym i letnim oraz dwukrotnie trzecie miejsce w play-offach, ocierając się o włos od możliwości kwalifikacji na Mistrzostwa Świata sezonu szóstego. 

 

 

 

 

Aktualnie główny skład trzykrotnych mistrzów świata prezentuje się następująco:

 

  • Top - Heo "Huni" Seung-hoon 
  • Dżungla - Han „Peanut” Wang-ho
  • Mid - Lee "Faker" Sang-hyeok
  • ADC - Bae "Bang" Jun-sik
  • Support - Lee "Wolf" Jae-wan
Kamil Adamczyk
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie