Polska 2017 - Magazyn Siatkarski w Polsacie Sport!

Siatkówka
Polska 2017 - Magazyn Siatkarski w Polsacie Sport!
fot. PAP

Na tę wiadomość kibice siatkówki czekali od dawna! Już w czwartek - 22 grudnia w Polsacie Sport i Polsacie Sport News zaprezentujemy premierowy odcinek programu "Polska 2017 - Magazyn Siatkarski", w którym będziemy poruszać aktualne zagadnienia i problemy, którymi żyje środowisko siatkarskie.

Prowadzący program dziennikarze Polsatu Sport: Jerzy Mielewski, Krzysztof Wanio, Przemysław Iwańczyk oraz Marek Magiera będą - wraz z naszymi ekspertami i przedstawicielami środowiska siatkarskiego - poruszali tematy związane zarówno z rozgrywkami PlusLigi, Orlen Ligi, jak również z reprezentacjami Polski i zbliżającymi się mistrzostwami Europy siatkarzy, które zostaną rozegrane od 25 sierpnia do 3 września 2017 roku w czterech polskich halach: Ergo Arena (Gdańsk/Sopot), Azoty Arena (Szczecin), Spodek (Katowice) oraz Tauron Arena (Kraków).

 

W nowym magazynie zaprezentują się również - słynący z oryginalnego i bezkompromisowego spojrzenia na siatkówkę - byli reprezentanci Polski: Łukasz Kadziewicz (Kadziu Project) oraz Krzysztof Ignaczak. Poruszymy niezwykle ważne dla przyszłości polskiej siatkówki zagadnienia związane ze szkoleniem młodych adeptów tej dyscypliny sportu (szkółki prowadzone przez byłych siatkarzy, SOS, SMS, reprezentacje młodzieżowe). Znajdzie się również miejsce dla e-sportu: porozmawiamy o rywalizacji w "Wygraj PlusLigę", "Wygraj Orlen Ligę" oraz o innych aktywnościach internetowych. Więcej szczegółów wkrótce!

 

 

Premierowy odcinek programu "Polska 2017 - Magazyn Siatkarski" w czwartek - 22 grudnia 2016 roku o godzinie 17.00 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. Kolejne - od stycznia 2017 roku, w każdy czwartek.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze