AZS Politechnika Warszawska – MKS Będzin: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
AZS Politechnika Warszawska – MKS Będzin: Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Notująca słabszy okres drużyna AZS Politechniki Warszawskiej w 12. kolejce podejmie we własnej hali MKS Będzin. Obie ekipy walczą o opuszczenie dolnych rejonów tabeli i każdy punkt jest dla nich na wagę złota. Transmisja meczu AZS Politechnika Warszawska – MKS Będzin w Polsacie Sport.

Sześć ostatnich spotkań Politechniki to zaledwie jedno zwycięstwo. Co gorsza rywale warszawskiej ekipy nie byli czołówką ligi, lecz drużynami znajdującymi się w zasięgu AZS-u. Ekipa Jakuba Bednaruka plasuje się na dwunastej pozycji. Gospodarze wracają do hali COS Torwar po miesięcznej przerwie i muszą celować w zwycięstwo, gdyż w następnych dwóch kolejkach przyjdzie im grać z Jastrzębskim Węglem oraz ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Zawodnicy Politechniki wiedzą w jakiej znajdują się sytuacji, więc za wszelką cenę chcą wypełnić trybuny podczas grudniowych spotkań. Swoje mecze promują takim oto filmikiem:

 

 

Nieco lepiej w obecnych rozgrywkach radzą sobie zawodnicy z Będzina. Oni w przeciwieństwie do rywali mieli słabszy początek i rozkręcają się ze spotkania na spotkanie. Wygrali ostatnie trzy starcia i o trzy oczka wyprzedzają Politechnikę.

 

Transmisja meczu AZS Politechnika Warszawska – MKS Będzin od godziny 20.00 w Polsacie Sport. Komentują: Krzysztof Wanio i Wojciech Drzyzga.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze