KSW 37: Pudzianowski - Popek. Skrót ostatniej walki Pudziana (WIDEO)

Sporty walki

Marcin Różalski (6-4, 3 KO, 2 SUB) 27 maja 2016 roku pokonał Mariusza Pudzianowskiego (9-5, 3 KO, 2 SUB) na gali KSW 35! "Różal" poddał "Pudziana" gilotyną. - Nie wiem, co się stało. Nie czułem się duszony, ale skoro sędzia tak uznał... Ja nie będę z nim dyskutował - powiedział wtedy Pudzianowski.

Różalski tamten pojedynek zaczął od serii ciosów, po których Pudzianowski lekko się zachwiał! Później "Różal" atakował głównie nogami, kilka niskich kopnięć doszło do nogi wykrocznej przeciwnika. Później Pudzianowskiemu udało się obalić rywala. W parterze zyskał oczywiście przewagę i mocno rozbił Różalskiego, który jednak szukał odwrócenia pozycji. Najsilniejszy człowiek świata przyklejał się do rywala, by nie dać mu miejsca na powrót do stójki.

 

To co się wydarzyło w drugiej rundzie przeszło wszelkie oczekiwania. Pudzianowski miał wszystko pod kontrolą, obalił przeciwnika i miał aż cztery minut na wykończenie przeciwnika. "Różal" próbował wstać, ale szybko jego pomysł został zastopowany. To jednak go nie zdemotywowało, gdyż po chwili zapiął idealną gilotynę! "Pudzian" niespodziewanie odklepał.

 

Skrót walki Mariusz Pudzianowski - Marcin Różalski w załączonym materiale wideo.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie