Mateusz Borek akumulaTORem 2016!

Inne
Mateusz Borek akumulaTORem 2016!
fot. Cyfrasport

Dziennikarz Polsatu Sport Mateusz Borek otrzymał nagrodę AkumulaTOR roku podczas uroczystej Gali Finałowej MediaTory 2016, która odbyła się w Krakowie. Wyróżnienie to przyznali w plebiscycie studenci dziennikarstwa z całej Polski.

Plebiscyt MediaTory jest organizowany od 2007 roku. Studenci dziennikarstwa wskazują w nim swych dziennikarskich mistrzów w kategoriach: AuTORytet, TORpeda, NawigaTOR, AkumulaTOR, ObserwaTOR, InicjaTOR, ReformaTOR, ProwokaTOR oraz DetonaTOR.

 

Nagrodę w kategorii AkumulaTOR przyznano za "ładowanie pozytywną energią". Mateusz Borek został nominowany za: "uświetnienie mistrzostw Europy 2016 w piłce nożnej szczerymi emocjami i humorem. Za wspieranie polskiej reprezentacji na każdym kroku, bez względu na wyniki. Za odnajdywanie się w komentowaniu wielu dyscyplin sportowych". Dziennikarz Polsatu Sport w pokonanym polu zostawił: Janka Kozę (Polityka), Pawła Łukasika (TVN24), Sławomira Mizerskiego (Polityka) oraz Kamila Nosela (Radio ZET).

 

 

"Bardzo mnie to wzruszyło. Jestem wdzięczny. Dziękuję mądrej młodzieży. Gratulacje dla wszystkich nominowanych i laureatów" - napisał laureat na Twitterze.

 

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze