Rok 2016 piłkarskim kibicom może się kojarzyć tylko w samych superlatywach. Świetna forma reprezentacji Polski, ćwierćfinał Euro 2016, faza grupowa Ligi Mistrzów czy remis z Realem Madryt wielkimi literami zapisały się w historii polskiej piłki. Częścią każdego z tych sukcesów był gość najbliższego Cafe Futbol, Michał Pazdan.

 

Apogeum „Pazdanomanii” przypadło na okres turnieju we Francji. Memy i piosenki na cześć stopera zalały polski Internet. ”Minister Obrony Narodowej” po kapitalnej grze nie mógł spokojnie wyjść na spacer. Na każdym kroku spotykał się z szalejącymi na jego punkcie fanami. Potwierdziło to jego rycerskie przywitanie na zamku w Niepołomicach, w których wybudował dom.

 

Wizytę w Cafe Futbol Pazdan złoży w bardzo ważnym momencie swojej kariery. Tuż przed meczem ze Sportingiem Lizbona. Ta potyczka rozstrzygnie, która z tych drużyn jesienią powalczy w fazie pucharowej Ligi Europy. Nie zabraknie również tematów związanych z reprezentacją Polski, także tą do lat 21, która poznała swoich rywali w nadchodzących Mistrzostwach Europy U21 2017 w Polsce.

 

Prowadzący: Roman Kołtoń

Gość specjalny: Michał Pazdan

Eksperci: Wojciech Kowalczyk i Tomasz Łapiński

 

Czekamy na Wasze pytania! Cafe Futbol w niedzielę o 11:00 w Polsacie Sport, a o 12:25 Dogrywka Cafe Futbol tylko na portalu Polsatsport.pl.