Michał Pazdan gościem Dogrywki Cafe Futbol

Piłka nożna
Michał Pazdan gościem Dogrywki Cafe Futbol
fot. Cyfrasport

Gościem niedzielnego Cafe Futbol będzie Michał Pazdan! Zawodnik Legii Warszawa tuż przed decydującym meczem Ligi Mistrzów ze Sportingiem Lizbona zostanie przepytany przez Romana Kołtonia. Także wy macie szansę na udział w programie. Zapraszamy do zadawania pytań w komentarzach!

Rok 2016 piłkarskim kibicom może się kojarzyć tylko w samych superlatywach. Świetna forma reprezentacji Polski, ćwierćfinał Euro 2016, faza grupowa Ligi Mistrzów czy remis z Realem Madryt wielkimi literami zapisały się w historii polskiej piłki. Częścią każdego z tych sukcesów był gość najbliższego Cafe Futbol, Michał Pazdan.

 

Apogeum „Pazdanomanii” przypadło na okres turnieju we Francji. Memy i piosenki na cześć stopera zalały polski Internet. ”Minister Obrony Narodowej” po kapitalnej grze nie mógł spokojnie wyjść na spacer. Na każdym kroku spotykał się z szalejącymi na jego punkcie fanami. Potwierdziło to jego rycerskie przywitanie na zamku w Niepołomicach, w których wybudował dom.

 

Wizytę w Cafe Futbol Pazdan złoży w bardzo ważnym momencie swojej kariery. Tuż przed meczem ze Sportingiem Lizbona. Ta potyczka rozstrzygnie, która z tych drużyn jesienią powalczy w fazie pucharowej Ligi Europy. Nie zabraknie również tematów związanych z reprezentacją Polski, także tą do lat 21, która poznała swoich rywali w nadchodzących Mistrzostwach Europy U21 2017 w Polsce.

 

Prowadzący: Roman Kołtoń

Gość specjalny: Michał Pazdan

Eksperci: Wojciech Kowalczyk i Tomasz Łapiński

 

Czekamy na Wasze pytania! Cafe Futbol w niedzielę o 11:00 w Polsacie Sport, a o 12:25 Dogrywka Cafe Futbol tylko na portalu Polsatsport.pl.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze