Zawodnicy KSW typują: Popek czy Pudzian?

Sporty walki

Pojedynek ”Popka Monstera” (2-1, 2 KO) z Mariuszem Pudzianowskim (9-5, 3 KO, 2 SUB, 1 NC) budzi ogromne emocje nie tylko wśród kibiców. Tą walką zaprzątają sobie głowy również inny zawodnicy KSW. Zobaczcie jak typują tę rywalizację.

Borys Mańkowski: Pudzianowski trenuje bardzo długo. Jest związany ze sportem. Nie tylko teraz. Wcześniej był strongmanem. Myśląc jak profesor i rozpisując to na kartce, wychodzi, że zdecydowanym faworytem jest Mariusz Pudzianowski. Wygrana Popka byłaby zaskoczeniem.

 

Łukasz Rajewski: Popek musi mieć dużo szczęścia i musi być zdecydowany na początku. Wtedy ma szansę. Jeśli nie, Mariusz będzie miał przewagę i to wygra.

 

Karol Bedorf: Życzyłbym sobie, żeby to starcie zbyło znakomitym widowiskiem sportowym.

 

Mateusz Gamrot: To jest sport. Popek może zamknąć oczy, walnąć, ustrzelić Mariusza i będzie KO. Ciekawie byłoby, gdyby Popek wygrał. Wiele by to zmieniło w polskim MMA. Realnie, Mariusz poprowadzi tę walkę i ją wygra.

 

Marcin Wrzosek: Wiele się może wydarzyć. Jestem sercem z Popkiem. To jest spoko gość. Lubię go, za podejście do życia. Trzymam za niego kciuki.

 

Cały materiał do obejrzenia w załączonym wideo.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze