Flaga Polski do góry nogami? Fatalny błąd organizatorów ME

Piłka ręczna
Flaga Polski do góry nogami? Fatalny błąd organizatorów ME
fot. Cyfrasport
Kinga Achruk nagłośniła skandaliczne zachowanie organizatorów w mediach

Mistrzostw Europy kobiet w piłce ręcznej jeszcze się nie rozpoczęły, a organizatorzy już zaliczyli wpadkę i to bardzo poważną. Chodzi mianowicie o polską flagę, która w hotelowej restauracji stała na stole do góry nogami. - Jesteśmy w grupie z Monako? – skomentowały całą sytuację polskie szczypiornistki.

Zespół Leszka Krowickiego już w niedzielę rozegra swój pierwszy mecz  podczas mistrzostw Europy w Szwecji. Gospodarze na razie nie przekonują do siebie przyjezdnych. Największą wpadką popisali się wobec Polek. Gdy Biało-Czerwone zeszły do hotelowej restauracji przeżyły niemałe zdziwienie. Na ich stole stała bowiem flaga Polski do góry nogami. Całą sprawę nagłośniły w mediach społecznościowych szczypiornistki Kinga Achruk oraz Patrycja Kulwińska.

 

 

Komentarz mógł być tylko jeden: ”Żenua”! Zawodniczki trenera Krowickiego podeszły jednak do sprawy z odpowiednim dystansem. Miejmy nadzieję, że Polki odegrają się na parkiecie. Biało-Czerwone trafiły do grupy z Francuzkami, Niemkami i Holenderkami.  

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze