Najgorsza decyzja sędziego w historii? (WIDEO)

Czy ten sędzia był niewidomy? – zastanawiają się zapewne kibice drugiego w tabeli ligi egipskiej Misr Elmaqasah, który podejmował na własnym obiekcie lidera ekipę Al Ahly. Arbiter tego spotkania podjął jedną z najbardziej kuriozalnych decyzji dyktując rzut karny bez żadnych podstaw.

W 20. minucie goście atakowali lewą flanką. Piłka trafiła na linię pola karnego, a tam dopadł do niej piłkarz Al Ahly, który jednak nie potrafił jej opanować. Blisko niego był również zawodnik gospodarzy, lecz nie miał żadnego kontaktu z przeciwnikiem. Wszyscy myśleli, że akcja będzie się dalej toczyła, ale wtedy do gry włączył się sędzia. Arbiter z nieznanych i niewytłumaczalnych powodów stwierdził, iż był faul i podyktował jedenastkę. Co ciekawe goście nie domagali się karnego. Okazję pewnie wykorzystał Abdallah Said.

Co ciekawe w ostatniej minucie meczu karnego dostali również gospodarze, ale… go nie wykorzystali.  Al Ahly wygrało ostatecznie 1:0.