PowerOfEvil zastąpi Selfiego w Misfits

E-sport
PowerOfEvil zastąpi Selfiego w Misfits

Jak informowaliśmy niedawno, w dziwnych okolicznościach ze swoim zespołem rozstał się Marcin "Selfie" Wolski, więc drużyna musiała znaleźć kogoś na jego miejsce. Okazało się, że krążące jakiś czas pogłoski się potwierdziły i jego następcą zostanie Tristan "PowerOfEvil" Schrage.

Wszystko wskazuje na to, że był to celowy ruch ze strony organizacji, lecz spora część społeczności mocno go kwestionuje. Nie jest to jednak nic dziwnego, w końcu jeden z członków zarządu Misfits wyraźnie zaznaczył na twitterze, że kontrakt Polaka miał skończyć się dopiero w 2017 roku, a dodatkowo od kilku tygodni trenował on z resztą drużyny w Korei, co może sugerować, że został on wyrzucony.


PowerOfEvil był wcześniej częścią Unicorns of Love oraz Origen. Wsławił się na scenie głównie ze swoich bardzo niecodziennych pickówpodczas występów w UoL, w tym chociażby pamiętnej Orianny z niebieskim Smitem na środkowej alei, którą udało mu się nawet zdobyć pentakilla w meczu przeciwko Gambit Gaming.


Pod koniec 2015 roku Niemiec przeszedł jednak do Origen, by walczyć o czołowe miejsca ramię w ramię z Enrique "xPeke" Martinezem. Początkowo szło im fantastycznie - udało im się zająć czwarte miejsce w części zasadniczej splitu wiosennego i drugie w fazie play-off. Po tym jednak, gdy OG opuściło dwóch kluczowych zawodników dolnej alei, sytuacja zespołu obróciła się o 180 stopni. Zajął on dziewiąte miejsce i musiał wziąć udział w turnieju promocyjnym, w którym na szczęście dla niego udało się mu zakwalifikować ponownie do LCS. Mimo tego jednak, praktycznie wszyscy jego członkowie opuścili skład, a dzięki propozycji ze strony MSF.

 
 
 
 
Kamil Adamczyk
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie