Sprzedaż biletów na FEN 15 Final Strike

Sporty walki
Sprzedaż biletów na FEN 15 Final Strike

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na styczniową galę FEN 15 Final Strike w Lubinie! Gala FEN 15 Final Strike to pierwsza przyszłoroczna impreza pod szyldem Fight Exclusive Night. Najważniejszymi wydarzeniami zawodów, które 14 stycznia odbędą się w lubińskiej hali RCS, będą dwie walki mistrzowskie w formule K-1.

O tytuł w kategorii do 77 kg walczyć będą Paweł Biszczak z Prych Team i TKKF Legnica, który w klatkoringu FEN występował już pięciokrotnie, wygrywając wszystkie swoje pojedynki, oraz posiadacz tymczasowego pasa Wojciech Wierzbicki z klubu CSW Kick-Fighter Zgorzelec. Z kolei w pierwszej w historii FEN walce kobiet o tytuł mistrzowski kibice zobaczą największą kobiecą gwiazdę organizacji  i jedną z najlepszych zawodniczek kickboxingu na świecie – Różę Gumienną z Punchera Wrocław.

W Lubinie wystąpią także inni czołowi zawodnicy federacji, w tym wielu fighterów związanych z Dolnym Śląskiem. Wiadomo już, że będą wśród nich niedawni pretendenci do pasa Marcin Zontek z klubu Contender Kamienna Góra i Michał Michalski z Rio Grappling Wrocław oraz reprezentujący Streffa Fight Team Lubin Michał Miłek. W fight cardzie gali znalazły się też pojedynki z udziałem Adama Golonkiewicza z Next Level BJJ Opole i Mateusza Głąba z WroX Gym Wrocław.

 

Bilety na styczniową galę FEN 15 w Lubinie można już kupować w serwisach Eventim.pl oraz KupBilet.pl. Zamówienia na bilety grupowe i bilety VIP przyjmowane są pod numerem telefonu 601 877 229.

FEN

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze