Kapitalna bomba Zielińskiego! Cagliari zdemolowane! (WIDEO)

Piotr Zieliński złapał regularność. Polak drugi mecz z rzędu w Serie A zagrał na bardzo wysokim poziomie i znów zdobył bramkę. I to jakiej urody! Jego Napoli ostatecznie wygrało z Cagliari Bartosza Salamona aż 5:0.

Piotr Zieliński w ubiegłej kolejce był bohaterem spotkania z Interem Mediolan. Polak zagrał kapitalne spotkanie. Zdobył bramkę i zanotował piękną asystę. Nie zawiódł również tydzień później. Tym razem zaprezentował się bardzo dobrze przeciw Cagliari, a swój występ przypieczętował znakomitym golem z dystansu na 3:0.

Przed Zielińskim na listę strzelców wpisali się w pierwszej połowie Dries Mertens i Marek Hamsik. W drugiej części gry strzelanie rozpoczął Polak, a zakończył dwiema bramkami Belg. W ten sposób Mertens skompletował hat-tricka, a Napoli rozgromiło rywala aż 5:0! Niestety całe spotkanie na ławce Cagliari przesiedział Salamon, który w obecnym sezonie zagrał w Serie A jedynie 363 minuty. Zieliński opuścił boisko, przy gorącej owacji kibiców, w 70. minucie meczu.

Cagliari – Napoli 0:5 (0:2)

Bramki: Mertens 34’, 69’ i 72’; Hamsik 45’; Zieliński 51’.