Kolejne zwycięstwo siatkarzy IBB Polonii. Czas na Bełchatów!

Siatkówka
Kolejne zwycięstwo siatkarzy IBB Polonii. Czas na Bełchatów!
fot. IBB Polonia Media

Siatkarze IBB Polonii Londyn odnieśli kolejne ligowe zwycięstwo, ogrywając na wyjeździe Malory Eagles 3:1. Kolejne spotkanie mistrzowie Anglii rozegrają w najbliższą niedzielę w Bełchatowie.

– Przed meczem z Malory Eagles ostrzegałem naszych zawodników, że przeciwnik zrobił duży progres od początku sezonu, złapał wiatr w żagle. Dlatego do spotkania podeszliśmy skoncentrowani pokazując swoją przewagę. W trzecim secie przeciwnik wszedł na swoje najwyższe obroty, wykorzystał chwilę naszego rozluźniania i zdołał nas zdominować. Jednak ostatni set był już tylko potwierdzeniem naszej dobrej dyspozycyjności – powiedział trener IBB Polonii Londyn, Piotr Graban.

 

Mecz z Malory Eagles był ostatnim spotkaniem IBB Polonii Londyn w lidze angielskiej w tym roku. Do zmagań w National Super 8 zawodnicy powrócą 14 stycznia 2017 r. Na wyjeździe zmierzą się z drużyną Wessex. Obecnie siatkarzy z zachodniego Londynu czeka jeszcze jedno bardzo ważne spotkanie. W niedzielę 18 grudnia 2016 r. rozegrają rewanż z węgierską drużyną FINO Kaposvar SE w ramach CEV Challenge Cup.

 

– Cieszę się, że zagraliśmy z Węgrami na wyjeździe i dotknęliśmy ich sposobu gry. Zawodnicy FINO Kaposvar grają szybką, na wysokim poziomie siatkówkę, co nie pozwoliło nam wygrać na ich parkiecie. Teraz staramy się dokładnie przygotować do rewanżu. Prawdopodobnie do drużyny dołączą kolejni siatkarze i wniosą coś pozytywnego do rozgrywek. Mam nadzieję, że będziemy gotowi zagrać rewelacyjne spotkanie. Jeśli dodatkowo, do bełchatowskiej hali, licznie przybędą kibice, którzy będą nas dopingować w tym starciu wierzę, że możemy sprawić niespodziankę i być może odwrócimy koleje rozgrywek – dodał Piotr Graban.

 

Spotkanie londyńskiej drużyny z węgierskim przeciwnikiem odbędzie się w hali Energia w Bełchatowie. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu warszawskiego. Bilety na mecz, w cenie 3 zł i 5 zł, można nabyć w Sklepie PGE Skry w hali Energia, na „Wyspie PGE Skry” w Galerii Olimpia oraz online: www.ticketik.pl. Kibice posiadający karnety PGE Skry Bełchatów na sezon 2016/2017 mają możliwość odebrania bezpłatnych wejściówek do 14 grudnia.

 

Transmisja rewanżowego meczu 1/16 finału Challenge Cup: IBB Polonia London - Fino Kaposvar SE w Polsacie Sport (niedziela - 18 grudnia, godzina 18.00).

RM, IBB Polonia Media
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie