Do SKT T1 dołącza konkurent dla Fakera

E-sport
Do SKT T1 dołącza konkurent dla Fakera

Organizacja dzierżąca trzy tytuły mistrzów świata ogłosiła, że jej skład zasila midlaner Kim „Sky” Ha-neul. Tym samym Sky jest oczywiście drugim graczem środkowej alei w szeregach drużyny i prawdopodobnie ostatnim transferem utytułowanej formacji na wiosenny split.

Nie ulega wątpliwości, że Sky będzie pełnił w zespole podobną rolę co Lee „Scout” Ye-chan, zanim ten zdecydował się odejść do chińskiego Edward Gaming, czyli rezerwowego, który jednak otrzyma szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności w mniej ważnych spotkaniach. Do tej pory Sky bronił barw spadkowicza z LCK, CJ Entus. W wiosennym splicie Sky był pierwszym midlanerem tej ekipy, ale kiedy regulaminowe siedemnaście lat skończył utalentowany Gwak „Bdd” Bo-seong, obydwaj gracze dzielili się czasem na Polach Sprawiedliwości. Ostatecznie miejsce w podstawowej piątce wywalczył jednak Bdd, a Sky musiał zadowolić się rolą zmiennika.

 

Jednocześnie były zespół Sky’a, CJ Entus, ogłosiło pozyskanie czterech zawodników, którzy będą reprezentowali drużynę na zapleczu LCK, w rozgrywkach Challengers. Znajdują się wśród nich trzy stosunkowo znane nicki – toplaner Seo „Soul” Hyeon-seok (ostatnio SBENU Korea), dżungler Park „Winged” Tae-jin (ostatnio Jin Air Greenwings) oraz support Kim „Pure” Jin-sun (ostatnio Longzhu Gaming). Ponadto angaż otrzymał młody wspierający Park „Racoon” Sung-ho , który prawdopodobnie będzie pełnił funkcję rezerwowego.

 

To jednak nie koniec wieści, które docierają do nas z Korei. Podpisanie kontraktu z Longzhu Gaming ogłosił bowiem były trener ROX Tigers, Kim „SSONG” Sang-soo, natomiast w podobnej roli do KT Rolster dołączył Jung Je-seung.

Rafał Fiodorow
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie