Gigantyczna oferta za piłkarza Chelsea! Chińczycy blisko sensacyjnego transferu

Piłka nożna
Gigantyczna oferta za piłkarza Chelsea! Chińczycy blisko sensacyjnego transferu
fot. PAP

Shanghai SIPG chce za wszelką cenę sprowadzić Oscara. Chińczycy mogą wyłożyć na stół nawet 60 milionów euro! Wydaje się, że Chelsea trudno będzie odrzucić taką ofertę.

Brazylijczyk rozegrał w tym sezonie jedenaście spotkań, w tym sześć od pierwszej minuty. Kiedy jednak Antonio Conte zmienił formację z 4-2-3-1 na 3-4-3, to Oscarowi zabrakło miejsca w składzie. Włoch trzyma się sprawdzonego składu i rzadko daje szansę komuś wskoczyć do podstawowej jedenastki. Można więc powiedzieć, że na wynikach zespołu Oscar stracił bardzo dużo - może nie najwięcej, ale dużo. Nic dziwnego, że sporo mówi się o jego odejściu.

Od dawna zainteresowanie Brazylijczykiem wyraża Juventus, lecz we wtorek pojawił się inny kandydat. Andre Villas-Boas, były trener Chelsea, a aktualnie związany z chińskim klubem, nigdy nie spotkał się w klubie z Oscarem, ale i tak zamierza skorzystać z szansy kupna tego piłkarza. Jest fanem jego talentu, gdyż próbował ściągnąć go kiedyś do Tottenhamu. W transferze pomóc ma w tym choćby obecność Hulka, który dobrze zna się z zawodnikiem "The Blues".


Zdaniem angielskich mediów Chelsea ma wyrazić zgodę na negocjacje między piłkarzem a potencjalnym nabywcą. Oscar może liczyć na podwojenie swoich zarobków.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze