Messi dotrzymał słowa! Gwiazdor spotkał się z 6-letnim fanem od foliowej koszulki (WIDEO)

Piłka nożna
Messi dotrzymał słowa! Gwiazdor spotkał się z 6-letnim fanem od foliowej koszulki (WIDEO)
fot. PAP

Kilka miesięcy temu media na całym świecie zwróciły uwagę na na zdjęcie młodego chłopca z Afganistanu. 6-letni Murtaz Ahmadi miał na fotografii założoną foliową koszulkę w biało-biebieskie pasy i wymalowany numer 10 nawiązującą do swojego idola. Informacja dotarła również do Lionela Messiego, który obiecał spotkanie fanowi i słowa dotrzymał.

Fotografia małego fana z Afganistanu z początku roku obiegła cały świat i wzruszyła kibiców w każdym zakątku świata. Zdjęcie nie mogło nie dotrzeć do Lionela Messiego, który nie przeszedł obok sprawy obojętnie. Argentyńczyk przekazał Murtazowi Ahmadiemu swoją koszulkę reprezentacyjną z autografem i obiecał, że przy najbliższej okazji spotka się z nim osobiście.

Messi słowa dotrzymał, a do spotkania 6-latka z Argentyńczykiem doszło w Doha, gdzie aktualnie przebywa zespół FC Barcelony. W sieci pojawiły się zdjęcia oraz nagrania, na którym piłkarz bierze na ręce ubranego w koszulkę katalońskiego klubu młodego fana. Zobaczcie spotkanie na poniższym wideo.


mt, Po
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie