Zapowiedziano kolejną edycję ESL One New York

Inne
Zapowiedziano kolejną edycję ESL One New York

ESL One ponownie odbędzie się w Nowym Jorku! Organizatorzy opublikowali w sieci film, który tajemniczym hasłem: - „Oni wciąż nie rozumieją, ale niedługo się to zmieni” – promuje kolejną odsłonę prestiżowych rozgrywek.

Pierwsza edycja ESL One w Nowym Jorku odbyła się na przełomie września i października bieżącego roku, gromadząc wokół siebie istną śmietankę Counter-Strike’a: Global Offensive i rzeszę widzów. Przypomnijmy, że srebrne medale zdobyli wówczas Polacy z Virtus.pro, ulegając w finale graczom Natus Vincere. Jak się okazuje, zawody te pobiły rekord popularności wśród amerykańskiej społeczności. Tym samym to właśnie na Brooklynie ponownie organizowane będą zmagania spod szyldu ESL One. I to przez cztery kolejne lata.

 

 

 

 

Tegoroczna edycja odbędzie się 16-17 września w Barclays Centre. Jak twierdzi Chuck Steedman, CEO AEG Facilities, partnera ESL: - to bezsprzecznie perfekcyjne miejsce do tego, by zostać wizytówką ESL One. Od imprezy oddala nas jednak blisko dziesięć miesięcy. Z racji tego, nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących uczestników czy puli nagród, o którą ci będą walczyć. Pewne jest jedno: ponownie zostaniemy świadkami wielce emocjonującego widowiska, obok którego obojętnie nie przejdą nawet najwięksi sceptycy. Jak zapewniają organizatorzy: - „oni w końcu zrozumieją potęgę e-sportu”.

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze