KaKaO swego czasu uznawany był za najlepszego dżunglera na świecie. W tym okresie udało mu się nawet wygrać letni split OGN 2014 razem z KT Rolster Arrows i otrzymać MVP tamtej edycji koreańskich rozgrywek. Wcześniej zawodnik występował także w dywizji Bullets należącej do tej samej organizacji, natomiast po największym w karierze sukcesie zdecydował się wyjechać do Chin. Tam też przez kolejny rok budował swoją legendę dobrymi występami w Invictus Gaming, z którym udało mu się nawet pojechać na Mistrzostwa Świata 2015, choć jego przygoda ze światowym czempionatem okazała się niespodziewanie krótka. Ostatni rok natomiast był dla KaKaO katastrofalny. Zawodnik zdecydował się na przyjęcie intratnych propozycji z LSPL, stanowiącego zaplecze najważniejszych chińskich rozgrywek, i nie radził sobie tam najlepiej. Trzynaste miejsce, przegrane baraże i spadek z LSPL wraz z Wan Yoo oraz bardzo przeciętna dziesiąta pozycji zakończona jednak udanymi barażami i utrzymaniem wraz z WYDream to wyniki zdecydowanie poniżej oczekiwań gracza, który uznawany był za legendę lasu.

 

Transfer Misfits na pierwszy rzut oka może więc wyglądać jak hit, ale w rzeczywistości postawa KaKaO i to jak szybko Koreańczyk odbuduje się po niezbyt udanych występach, jest swego rodzaju zagadką. Niemniej trzeba jednocześnie zwrócić uwagę na ogromny potencjał i doświadczenie dżunglera.

 

Tym samym leśnik dołącza do czwórki graczy, którzy dotychczas stanowili skład Misfits: toplanera Barney’a „Alphari” Morrisa, strzelca Stevena „Hans Sama” Liva, wspierającego Lee „IgNar” Dong-geuna oraz ostatniego nabytku formacji – midlanera Tristana „PowerOfEvil” Schrage. Niemiec w dość tajemniczych okolicznościach zastąpił kilka dni temu polskiego zawodnika środkowej alei Marcina „SELFIE” Wolskiego.