Materla poznał zarzuty! Prokurator żąda aresztu

Sporty walki

Michał Materla w środę został zatrzymany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego. Według informacji radia RMF FM zawodnik pochodzący ze Szczecina usłyszał zarzut udziału w zorganizowanej grupie przestępczej. Prokurator żąda dla niego trzech miesięcy aresztu.

Policja, podobnie jak prokuratura, nie zdradza szczegółów. Wiadomo jedynie, że zostało zatrzymanych 21 osób na terenie trzech województw. Wszyscy są powiązani ze sprawą, w którą zamieszany jest znany zawodnik MMA.

 

Sportowca zatrzymano we wtorkowy poranek. Dzień później został on doprowadzony do prokuratury.

 

Do sprawy odniosła się federacja KSW, której zawodnikiem jest Michał Materla. „Oświadczamy, że KSW zajmie stanowisko w tej sprawie w momencie podania przez organy państwowe do wiadomości publicznej informacji nt. powodów zatrzymania oraz ewentualnego prawomocnego wyroku sądu” – napisano.

 

Jego menadżer Norbert Sawicki wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie. – Sam sposób zatrzymania Michała Materli przez funkcjonariuszy budzi daleko idące wątpliwości, zarówno, co do adekwatności użytych środków jak i samych podstaw zatrzymania Michała Materli – napisał.

 

W załączonym materiale film z zatrzymania jednego z członków grupy, do której miał należeć Michał Materla.

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze