Dziś, zgodnie z zapowiedzią, drużyna wykonała kolejny krok i ogłosiła, w jakim zestawieniu rozpocznie walkę o awans do LCS. Potwierdziły się pogłoski i w szeregach formacji możemy znaleźć dwóch Koreańczyków, którzy w ubiegłym sezonie reprezentowali barwy występującego w LCK Jin Air Green Wings. Pierwszym z nich jest niezły strzelec Na „Pilot” Woo-Hyung, drugim natomiast młody Jin „Blanc” Sung-min, który do tej pory jednak pełnił przede wszystkim rolę rezerwowego i w ostatnim sezonie nie otrzymał zbyt wiele szans na grę w elitarnych koreańskich rozgrywkach.

 

Do tej dwójki dołączają zawodnicy, których znamy z występów w EU LCS w barwach Elements oraz FC Schalke 04 – toplaner Etienne „Steve” Michels oraz support Hampus „Sprattel” Abrahamsson, przy czym tego pierwszego możemy kojarzyć nawet nieco dłużej, z niezbyt udanych występów w barwach Team ROCCAT. Całość uzupełnia bardzo dobry dżungler Thomas „Kirei” Yuen, który od dłuższego czasu uchodzi za jednego z najlepszych leśników spoza LCS. Holender ma już spore doświadczenie w grze na zapleczu najważniejszego cyklu, bowiem świetnie radził sobie w barwach LowLandLions.White/Copenhagen Wolves Academy, a ostatnio całkiem dobrze prezentował się jako zawodnik Epsilon eSports. Kirei ma na swoim koncie także przygody z innymi regionami – amerykańskim (NA LCS, krótko w Team Dignitas) oraz tureckim – wraz z Dark Passage wystąpił w turnieju International Wild Card stanowiącym kwalifikacje na Mistrzostwa Świata. A oto film promujący nowopowstałą ekipę, trzeba przyznać, że robi wrażenie:

 

 

 

 

Skład PSG wygląda naprawdę interesująco, zważywszy, że formacja będzie rywalizować nie w LCS, a na jego zapleczu. Tym samym kibicie francuskiej organizacji mogą zacierać ręce, bowiem formacja powinna być jednym z faworytów nadchodzącego splitu Challenger Series.