Dziecko Lewandowskich może spać spokojnie! Zenek Martyniuk napisze kołysankę

Piłka nożna
Dziecko Lewandowskich może spać spokojnie! Zenek Martyniuk napisze kołysankę

Wiadomość, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się dziecka wywołała radość wśród kibiców, a także zmobilizowała artystów. Legenda polskiej muzyki - Zenek Martyniuk z zespołu "Akcent" planuje nagrać piosenkę dla potomka Lewandowskich.

Podczas meczu Ligi Mistrzów Bayern Monachium - Atletico Madryt, tuż po strzelonym golu Robert Lewandowski efektowną cieszynką ogłosił światu, że zostanie ojcem. Ta wiadomość ucieszyła kibiców, a do życzeń dołączyła się legenda disco polo - Zenek Martyniuk:

 

"To wspaniała nowina. Życzę Ani i Robertowi wszystkiego najlepszego. Zaśpiewałem już o Zbigniewie Bońku, teraz czas na Roberta, gdyż piszę się dla najlepszych. Mam pomysł na słowa. Dopracowuję linię melodyczną" - powiedział artysta tygodnikowi "Na Żywo".

 

Jeden z jego największych hitów: "Przez Twe Oczy Zielone" zapadł w pamięć polskich kibiców po awansie piłkarzy na Euro 2016. Wówczas biało-czerwoni śpiewali tę piosenkę w szatni. Jesienią tego roku Martyniuk wsparł kandydaturę Zbigniewa Bońka w walce o fotel prezesa PZPN, nagrywając dla niego piosenkę. Czy i tym razem mariaż disco polo i piłki nożnej przyniesie wielki przebój?

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze