Seangares i ShahZaM w składzie Team SoloMid

E-sport
Seangares i ShahZaM w składzie Team SoloMid

Organizacja Team SoloMid postanowiła dokonać zmian w swojej dywizji Counter-Strike: Global Offensive. Od teraz barwy TSM reprezentować będą Sean „seang@res” Gares i Shahzeb „ShahZaM” Khan.

Po kilku nieudanych występach w dywizji CS:GO organizacja Team SoloMid postanowiła dokonać zmian personalnych w składzie. Do zespołu dołączają byli zawodnicy Echo Fox - Sean „seang@res” Gares oraz Shahzeb „ShahZaM” Khan. Zastąpią oni Kory "SEMPHIS" Friesena i Pujana "FNS" Mehta, którzy swój ostatni wkład w grę TSM będą mieli podczas MDL Global Challenge, gdzie też po turnieju pożegnają się z drużyną. 

Wraz z dołączeniem do zespołu rolą dowodzącego zajmie się seang@res, zaś ShahZaM będzie pełnił funkcję głównego snajpera w drużynie. Na chwilę obecną losy SEMPHIS'a i FNS'a nie są znane i jeszcze nie wiemy gdzie trafią byli już zawodnicy TSM.

Po niezbyt udanym roku zarząd Team SoloMid zapewnia, że dokona wszelkich starań - m.in bardziej zainwestuje w dywizję CS:GO, aby ta w przyszłym roku powróciła na właściwe tory. 

 

 

 

 

 Aktualny skład Team SoloMid:


  • Hunter "SicK" Mims
  • Skyler "Relyks" Weaver
  • Russel "Twistzz" Van Dulken
  • Sean "seang@res" Gares
  • Shahzeb "ShahZaM" Khan
Arkadiusz Gorączko
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie