Kontrowersyjny były zawodnik UFC wyzywa Popka na pojedynek!

Sporty walki
Kontrowersyjny były zawodnik UFC wyzywa Popka na pojedynek!
fot. KSW

Jason "Mayhem" Miller (23-10, 1 NC, 5 KO, 14 SUB) kolejnym rywalem Pawła "Popka" Monstera" Mikołajuwa (2-2, 2 KO)? Były zawodnik UFC i jeden z najbardziej kontrowersyjnych zawodników MMA na świecie wyzwał Polaka na pojedynek!

 - Z chęcią dołączę do polskiego przedstawienia i pobiję "Popka" - wyznał na Facebooku Jason "Mayhem" Miller. "Popek" w debiucie dla organizacji KSW przegrał 3 grudnia walkę z Mariuszem Pudzianowskim podczas gali KSW 37 w Krakowie, ale zapowiedział kolejne walki.

35-latek ze Stanów Zjednoczonych w ostatnim czasie sporo czasu spędza w Polsce w towarzystwie swojego przyjaciela Matta Horwicha, który w przeszłości walczył dla organizacji KSW. Obaj trenują w Nastula&Okniński Team i nawiązali współpracę z polską organizacją PLMMA, gdzie Amerykanin stoczy swoją pierwszą walkę w marcu przyszłego roku. Dla największej organizacji MMA na świecie, czyli UFC, Miller stoczył trzy pojedynki i wszystkie trzy przegrał, ale mierzył się z takimi zawodnikami jak Michael Bisping, C.B. Dollaway oraz Georges St. Pierre.

mt, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie