Kwalifikacje do ELEAGUE 2017 - harmonogram dzisiejszych spotkań

Inne
Kwalifikacje do ELEAGUE 2017 - harmonogram dzisiejszych spotkań

Późniejszym popołudniem rozpocznie się seria kolejnych spotkań rozgrywanych w ramach zamkniętych kwalifikacji do przyszłorocznej edycji turnieju ELEAGUE. W repertuarze na dziś znajduje się aż osiem meczów. Te wyłonią dwa pierwsze zespoły, które na pewno wezmą udział w głównym etapie zawodów. Z pewnością nie obędzie się również bez niespodzianek i rozczarowań ...

Już od godziny 16:00 będziemy mogli śledzić dalszy przebieg zamkniętych kwalifikacji do rozgrywek ELEAGUE Major 2017. Fanów Counter-Strike: Global Offensive czeka dziś aż osiem niezwykle emocjonujących pojedynków. Tym samym już w nocy poznamy pierwsze dwie ekipy, które na pewno pojadą na przyszłoroczne wydarzenie. Największe szanse na osiągnięcie tego celu mają te formacje, które mogą pochwalić się dwiema wygranymi na swoim koncie, a są nimi GODSENTImmortals, FaZe Clan oraz HellRaisers. Co ciekawe, w odmiennej sytuacji znajdują się cztery inne zespoły — Team SpiritRenegades, Team EnVyUs oraz Cloud9. Największym zaskoczeniem są tu dwie ostatnie.

Do najciekawiej zapowiadających się meczów możemy z pewnością zaliczyć starcie GODSENT z HellRaisers, które zaplanowane zostało na godzinę 17:15. Półtorej godziny później rozpocznie się z kolei walka pomiędzy drużyną Jordana 'n0thing' Gilberta i Renegades. O godzinie 23:30 będziemy świadkami batalii pomiędzy zagrożonymi Team EnVyUs oraz Team Spirit, a wisienką na torcie będzie widowisko, którego bohaterami będą zawodnicy FaZe oraz Immortals.


Kompletny harmonogram dzisiejszych spotkań kwalifikacyjnych do ELEAGUE 2017:

16:00 - G2 Esports vs. Vega Squadron
17:15 - GODSENT vs. HellRaisers
18:30 - Mousesports vs. TyLoo
19:45 - Cloud9 vs. Renegades
21:00 - Ninjas in Pyjamas vs. OpTic Gaming
22:15 - Team Dignitas vs. CLG
23:30 - Team EnVyUs vs. Team Spirit
00:45 - FaZe Clan vs Immortals

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze