Kłos i Wrona ogolili trenera Bednaruka!

Siatkówka
Kłos i Wrona ogolili trenera Bednaruka!
fot. Cyfrasport

Jakub Bednaruk wziął udział w akcji, której celem jest pomoc dzieciom walczącym z nowotworem kości. Szkoleniowiec Onico AZS Politechnika Warszawska obiecał, że jeśli na ten szczytny cel uda się zebrać 15000 złotych, to obetnie się na łyso!

Jak się okazało, na zebranie podanej przez trenera kwoty nie trzeba było długo czekać. Przyczynili się do tego dwaj siatkarscy mistrzowie świata, z których jeden jest... aktualnym podopiecznym Bednaruka.

 

"Kuba! Razem z Karolem Kłosem stwierdziliśmy, że kończymy tę zabawę! Łyso Ci?" - napisał Andrzej Wrona w mediach społecznościowych.

 

 

Kuba! Razem z @karolklos stwierdziliśmy, że kończymy tę zabawę!😎 Łyso Ci?

A photo posted by Andrzej Wrona (@w_kracze) on Dec 18, 2016 at 8:58am PST

 

Obaj siatkarze wpłacili wspólnie 10000 złotych, przez co kwota na koncie tej akcji przekroczyła 15000! Dochód zostanie przekazany na leczenie małych podopiecznych Fundacji Herosi, którzy przebywają na oddziale onkologii.

 

 

"Nasi podopieczni to mali pacjenci walczący z nowotworem kości z przerzutami na płuca i inne organy. Znajdują się pod opieką Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. W trakcie długotrwałego leczenia przechodzą wiele zabiegów operacyjnych oraz przyjmują liczne chemioterapie, by wrócić do zdrowia. W niektórych przypadkach jednak dotychczasowe sposoby leczenia farmakologicznego (chemioterapia refundowana przez NFZ) okazują się być nieskuteczne i konieczne jest podjęcie dodatkowej, innowacyjnej terapii mogącej uratować życie! Niestety leki nowej generacji stosowane w terapii nie są refundowane przez NFZ, więc koszty leczenia muszą pokryć rodzice. Są to bardzo wysokie kwoty, które wykraczają poza ich możliwości finansowe. Koszt miesięcznej, innowacyjnej kuracji dla jednego dziecka, w zależności od przyjmowanego leku, wynosi ok. 6000-8000 złotych" - czytamy w opisie akcji. Wciąż można dokonywać wpłat na ten szczytny cel.

 

 

 

Sukces akcji #ZetnijWłosyBednarukowi - 15 000 zł. zebrane❗❗❗ @karolklos i @w_kracze @klosvswronawear dziękujemy za ogromne wsparcie ❤❤ - Trener @azspw Jakub Bednaruk przekaże swoje obcięte włosy dla podopiecznych @fundacjaherosi z oddziału onkologii w ramach akcji "Podziel się dzieciństwem" 💆✂ Dziękujemy za chęć pomocy, bez której nie byłoby akcji #ZetnijWłosyBednarukowi 💪🏐❤ - Nie zamykamy jednak zbiórki - każda dodatkowa złotówka pozwoli sfinansować leczenie naszych podopiecznych walczących z nowotworem kości. Jeśli chcecie się w nią jeszcze włączyć zajrzyjcie na stronę ▶ Link w BIO ✔ - #ZetnijWłosyBednarukowi #JakubBednaruk #azspw #politechnika #FundacjaHerosi #zbiórka #zetnijwłosy #włosy #onkologia #pomagamy #wolontariat #KarolKłos #AndrzejWrona #KlosvsWrona #dziękujemy

A photo posted by POMAGAMY CHORYM DZIECIOM ❤ (@fundacjaherosi) on Dec 18, 2016 at 9:30am PST

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze