Cloud9 ogłosiło swój skład na sezon 2017

E-sport
Cloud9 ogłosiło swój skład na sezon 2017

Organizacja za pomocą swoich mediów społecznościowych wydała oficjalne oświadczenie, dotyczące stanu jej składu dywizji League of Legends na nadchodzące rozgrywki splitu wiosennego NA LCS 2017, potwierdzając krążące już jakiś czas pogłoski na temat zespołu właściwie w stu procentach.

Jako trener główny drużyny ponownie występować będzie Bok "Reapered" Han-gyu, lecz od przyszłego roku u jego boku pracować będzie jego rodak Nuri "Cain" Jang, który wcześniej pracował z takimi markami jak NaJin e-mFire czy CJ Entus. Po tym, jak ta ostatnia została zrelegowana do koreańskiej ligi Challenger, praktycznie cały skład wraz z trenerami i analitykami opuścił jej szeregi, a Cain szukał odpowiedniej dla siebie oferty, którą zaoferowało mu właśnie Cloud9.


Wśród głównego grona graczy możemy znaleźć aż cztery nazwiska, które zachowały swoje pozycje. Pierwszym z nich jest niedawny uczestnik zawodów All-Stars 2016 w Barcelonie Jung "Impact" Eon-yeong. Pozostałe dwie aleje również pozostają bez zmian i na środkowej strzec honoru C9 będzie Nicolaj "Jensen" Jensen, a na dolnej Zachary "Sneaky" Scuderi oraz Andy "Smoothie" Ta staną ramię w ramię jako marksman i wspierający. Legendarny jungler drużyny William "Meteos" Hartman postanowił zająć stanowisko zastępczego junglera, a jego miejsce wypełnić ma Juan "Contractz" Garcia, występujący wcześniej w barwach Cloud9 Challenger, które poprowadził do zwycięstwa w walce o slot w LCS. Oprócz tego, na miejsce zastępczego toplanera został powołany Jeon "Ray" Ji-won - były gracz ApexGaming, który w barwach tego zespołu był w stanie dominować nawet najlepszych graczy górnej alei w Ameryce.

 


Obecnie skład Cloud9 prezentuje się następująco:

 


• Top - Jung "Impact" Eon-yeong
• Jungle - Juan "Contractz" Garcia
• Mid - Nicolaj "Jensen" Jensen
• ADC - Zachary "Sneaky" Scuderi
• Support - Andy "Smoothie" Ta

Kamil Adamczyk
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie