DreamHack Masters Las Vegas z udziałem SK Gaming

E-sport
DreamHack Masters Las Vegas z udziałem SK Gaming

Organizatorzy zbliżającego się DreamHack Masters Las Vegas rozdali kolejne, przedostatnie już zaproszenie na turniej. Do grona wyróżnionych formacji dołączyli gracze SK Gaming.

To już siódma inwitacja, którą obdarowane zostały zespoły. Przed Brazylijczykami podobnego zaszczytu doświadczyli reprezentanci Virtus.pro, Cloud9, Astralis, OpTic Gaming, Natus Vincere, a także byli strzelcy dignitas. Tym samym włodarzom rozgrywek do rozdania pozostał tylko jeden bilet zwalniający z udziału w zmaganiach eliminacyjnych. Pozostałych ośmiu uczestników o swoją szansę walczyć będzie w zamkniętych kwalifikacjach. Co ciekawe, weźmie w nich udział Sferis PRIDE. Być może w USA zobaczymy więc aż dwie sekcje w biało-czerwonych barwach.

Nie wiemy, w jakim składzie drużyna SK Gaming pojawi się na zawodach. Ricardo 'fox' Pacheco, który chwilowo zastępuje wyrzuconego ze składu Lincolna 'fnxa' Lau, prawdopodobnie bowiem zakończy współpracę z Brazylijczykami po zbliżającym się Majorze. Ten z kolej odbędzie się już w styczniu.

 

Nadchodząca edycja DreamHack Masters odbędzie się w okresie 15-19 lutego w Las Vegas. Stawką CS-owych konfrontacji w stolicy światowego hazardu będą nagrody z puli $450,000.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie