KSW: Janikowski i Rodrigues wystąpią na Stadionie Narodowym!

Sporty walki
KSW: Janikowski i Rodrigues wystąpią na Stadionie Narodowym!
fot. KSW

Nowy nabytek KSW Damian Janikowski oraz świeżo upieczony mistrz kategorii ciężkiej Fernando Rodrigues Jr (11-2, 8 KO, 2 SUB) wystąpią w przyszłym roku na Stadionie Narodowym. Głównymi gwiazdami gali będą Mariusz Pudzianowski (10-5-1NC, 4 KO, 2 SUB) oraz Mamed Khalidov (32-4-2, 12 KO, 17 SUB).

Choć o tym, że KSW planuje organizację gali na Stadionie Narodowym mówiło się od dawna, to dopiero niedawno otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie. Wiemy już, że wydarzenie odbędzie się 27 maja 2017 roku, a głównymi bohaterami będą m.in. mistrz kategorii średniej Mamed Khalidov, który jeszcze w marcu wystąpi dla czeczeńskiej organizacji ACB, oraz Mariusz Pudzianowski. Przed włodarzami na pewno wielkie wyzwanie, bo wypełnienie tak dużego obiektu nie będzie łatwe.

We wtorek poznaliśmy kolejne nazwiska, które pojawią się w maju w Warszawie. Wielu fanów na pewno zainteresuje debiut Damiana Janikowskiego. Brązowy medalista olimpijski w zapasach podpisał kontrakt z organizacją pod koniec listopada i zapowiedział swój start właśnie na kolejny rok.

 

Czwartym zawodnikiem, który wystąpi na warszawskiej gali, będzie Fernando Rodrigues Jr, który stanie do pierwszej obrony pasa mistrzowskiego w kategorii ciężkiej. Brazylijczyk na początku grudnia tego roku znokautował w drugiej rundzie Karola Bedorfa. Czy Polak otrzyma rewanż? A może drugą szansę na zostanie mistrzem KSW dostanie Michał Kita? Włodarze organizacji na pewno coś wymyślą.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze