Team Vitality ponownie wymienia junglera

E-sport
Team Vitality ponownie wymienia junglera

Jak podawaliśmy jakiś czas temu, szeregi zespołu mieli opuścić Raymond "kaSing" Tsang oraz Ilyas "Shook" Hartsema, a na miejsce tego drugiego miał być zakontraktowany były zawodnik koreańskiego afreeca Freecs Nam "LirA" Tae-yoo. Jednakże, jak donoszą źródła blisko organizacji, sytuacja ta uległa zmianie.

Nowy jungler zespołu miał problemy z aklimatyzacją w nowym dla niego środowisku, ciężko mu było przyzwyczaić się do europejskiego stylu życia, a dodatkowo nie do końca zgrał się z drużyną i podczas prób wspólnej gry czuł się dość niewygodnie. Z tych powodów Koreańczyk postanowił wycofać się z kontraktu, a jego miejsce w składzie Team Vitality ma zastąpić Lee "GBM" Chang-seok.

 

Ganked By Mom był częścią NRG Esports zanim zespół został zrelegowany z rozgrywek LCS i na przestrzeni ostatnich paru miesięcy trenował nad zmianą swojej pozycji ze środkowej alei na dżunglę. Był on testowany przez kilka zespołów LCK oraz europejskie Misfits, jednak nie mógł nigdzie znaleźć dla siebie miejsca. W pierwszym przypadku wciąż przegrywał w przedbiegach, w drugim zaś MSF ostatecznie zdecydowało, że ich skład zasili były członek Invictus Gaming Lee "KaKAO" Byung-kwon. Z tego też powodu oferta ze strony VIT była dla niego bardzo atrakcyjna i wszystko wskazuje na to, że to on będzie od teraz częścią francuskiej organizacji.

 

 

Zaktualizowana lista członków Team Vitality wygląda następująco:

 

  • Top - Lucas "Cabochard" Simon-Meslet
  • Jungle - Lee "GBM" Chang-seok
  • Mid - Erlend "Nukeduck" Vatevik Holm
  • ADC - Pierre "Steelback" Medjaldi
  • Support - Ha "Hachani" Seung-chan
Kamil Adamczyk

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze