Maikelele uformował nowy zespół CS:GO

E-sport
Maikelele uformował nowy zespół CS:GO

Poznaliśmy nową drużynę, na której czele stanie Mikail ‘Maikelele’ Bill! W większości szwedzki skład nie ma jednak nic wspólnego z formacją, którą Bill dowodził w otwartych kwalifikacjach do DreamHack Masters w Las Vegas.

Maikelele, były reprezentant FaZe Clanu, został wolnym strzelcem, gdy do Ninjas in Pyjamas powrócił Jacob ‘pyth’ Mourujärvi i Szwedzi zrezygnowali z jego usług rezerwowego. Na początku grudnia ogłosił jednak, że weźmie udział w kwalifikacjach do DreamHack Masters Las Vegas. W składzie widniał również jeden Polak: Paweł ‘innocent’ Mocek. Jak się okazało, był to niezobowiązujący miks, a po nieudanych eliminacjach chłopaki najprawdopodobniej się rozstali. Dziś zaprezentowana została natomiast piątka, z którą Mikail wiąże plany na przyszłość.


Zawodnik – pod tymczasowym sztandarem „qwerty” – zebrał wokół siebie Faruka ‘pitę’ Pitę – do niedawna trenera Counter Logic Gaming, ale również byłego strzelca formacji pokroju Meet Your Makers, SK Gaming czy fnatic. Ponadto w składzie widnieje także John ‘wenton’ Eriksson, który jeszcze jakiś czas temu rywalizował na scenie w trykocie fnatic. Pozostała dwójka to mniej doświadczeni: Fredrik "slap" Junbrant – niegdyś Team ACER i London Conspiracy – a także Simon "atter" Atterstam, do tej pory reprezentujący barwy Torpedo.


- Jestem szczęśliwy, że doprowadziliśmy w końcu projekt do końca. Pracowaliśmy nad nim od wakacji, jednak przerwaliśmy, gdy wraz z Maikelele rozpoczęliśmy współpracę z dwoma szwedzkimi potęgami, Ninjas in Pyjamas oraz fnatic – mówi John ‘wenton’ Eriksson. – Na początku listopada wróciliśmy do przygotowywania qwerty, a atmosfera w drużynie jest jeszcze lepsza niż wcześniej – kontynuuje, wróżąc swojej ekipie świetlaną przyszłość: - Jesteśmy świetnym połączeniem indywidualności z różnym bagażem umiejętności i nieprzeciętną etyką pracy. Z pitą na pozycji in-game leadera z pewnością możemy stać się kolejnym szwedzkim gigantem.

 


Skład qwerty:

 

  • Simon "atter" Atterstam
  • Mikail "Maikelele" Bill
  • Faruk "pita" Pita
  • Fredrik "slap" Junbrant
  • John "wenton" Eriksson


Aktualnie gracze poszukują organizacji, która zechce ich wesprzeć.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie