Święta według biathlonistek

Zimowe

Mimo, że starty w Pucharze Świata zaczynają się na początku grudnia, to biathlonistki do sezonu przygotowują się dużo wcześniej. Święta Bożego Narodzenia to dobra okazja, aby spędzić czas w gronie najbliższych. Swoje plany na najbliższe dni zdradziły nam Krystyna Guzik, Monika Hojnisz i Anna Mąka.

"Oczywiście okres świąteczny chcemy spędzić w gronie rodzinnym. Praktycznie przez cały rok nie ma nas w domu, a święta Bożego Narodzenia są jedyną okazją, aby spotkać się z najbliższymi" - powiedziała Guzik, która ma przynajmniej to szczęście, że jej mąż Grzegorz również jest biathlonistą i razem podróżują po Pucharze Świata.

W nieco gorszej sytuacji znajduje się Hojnisz, której narzeczony Maciej Staręga startuje w biegach narciarskich.

"Z Maćkiem mamy kontakt 24 godziny na dobę. Oczywiście czasem jest tak, że nasze plany się krzyżują i kiedy ja jestem w domu, to jego nie ma i na odwrót. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni, jednak czasem nie jest to łatwe. Na szczęście teraz będziemy chwilę razem" - wyznała Hojnisz.

Nie dla wszystkich święta to tylko wypoczynek...

"Jestem z Zakopanego, w którym w okresie świątecznym jest pełno ludzi, a więc i pracy. Rodzicom trzeba pomóc, w związku z czym mój odpoczynek przeplata się z pracą domową" - powiedziała Mąka.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze