Hjarnan i Wadid kompletują skład ROCCAT

E-sport
Hjarnan i Wadid kompletują skład ROCCAT

Po odejściu ze swojego składu dwóch graczy dolnej alei, którymi byli Pierre "Steelback" Medjaldi i Oh "Raise" Ji-hwan, Team ROCCAT musiał znaleźć kogoś na ich miejsce przed rozpoczęciem sezonu 2017. Według źródeł blisko organizacji nowymi zawodnikami mają być Petter "Hjarnan" Freyschuss oraz Kim "Wadid" Bae-in.

Hjarnan jest graczem rozpoznawalnym na scenie europejskiej, a jego sukcesy zaczęły się w połowie 2014 roku, kiedy dołączył do H2K Gaming, z którym udało mu się zakwalifikować do rozszerzonej formuły LCS. W sezonie piątym drużyna osiągała dość dobre wyniki, plasując się na trzecim miejscu w obu splitach zarówno w części zasadniczej, jak i w play-offach, co dało im slot na Mistrzostwa Świata. Tam jednakże Hjarnan wraz z sojusznikami trafili na najtrudniejszą możliwą grupę, przez co ich przygoda z Worldsami zakończyła się właśnie na tym etapie.


Mimo dobrych rezultatów Szwed rozstał się z zespołem i dołączył do nowo powstałego Team Vitality, które wykupiło miejsce w LCS od GambitGaming. Tam jednak zagościł jedynie jeden split, który drużyna zakończyła na trzecim miejscu. Od tego czasu wciąż był wolnym agentem i czekał na propozycje od innych organizacji.


Koreańczyk jednak nie osiągnął zbyt wiele w swojej karierze. Podczas letniego splitu 2016 rywalizował w lidze Challengers Korea pod banderą RisingStar Gaming, które ostatecznie zajęło czwarte miejsce. Następnie Wadid dołączył na miesiąc do SBENU, które jednak postanowiło rozstać się z całym zespołem League of Legends, przez co ponownie nie jest oficjalne zakontraktowany w żadnej z drużyn.

 


Obecny skład Team ROCCAT prezentuje się następująco:

 


• Top - Lee "Parang" Sang-won
• Jungle - Jonas "Memento" Elmarghichi
• Mid - Felix "Betsy" Edling
• ADC - Petter "Hjarnan" Freyschuss
• Support - Kim "Wadid" Bae-in

Kamil Adamczyk

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze