Kędziora nie dla Legii Warszawa

Piłka nożna
Kędziora nie dla Legii Warszawa
fot. Cyfrasport

Od kilku dni trwa dyskusja na temat ewentualnego transferu Tomasza Kędziory z Lecha Poznań do Legii Warszawa. Sam zawodnik oraz ”Kolejorz” uważają, że nie ma o czym rozmawiać, bo kapitan młodzieżowej reprezentacji Polski nie jest na razie na sprzedaż, a przynajmniej nie do polskiego klubu.

Przypomnijmy, że w niedzielnym wydaniu Cafe Futbol Mateusz Borek zapytał trenera Legii Jacka Magierę o ewentualny zakup Kędziory. W związku z dużym zainteresowaniem Bartoszem Bereszyńskim mistrzowie Polski będą zapewne niedługo szukać prawego obrońcy i to właśnie 22-latek byłby idealnym kandydatem.

 

Innego zdania jest poznański klub oraz sam zainteresowany. Kędziora przyznał ostatnio, że nie zamierza przejść do żadnego polskiego klubu. Co innego gdyby pojawiła się oferta zza granicy. Na taką Lech zapewne zaczeka do lata. Wtedy będzie już po mistrzostwach Europy U-21, a więc zapewne wiele zagranicznych marek zgłosi się po kapitana młodzieżowej reprezentacji.

 

Na dodatek rzecznik prasowy ”Kolejorza” szybko uciął wszelkie spekulacje za pomocą Twittera. Czy to już definitywnie przekreśla szanse Kędziory na grę w Warszawie?

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze