Seksistowski wpis na Twitterze Nasriego. Francuz się tłumaczy

Piłka nożna
Seksistowski wpis na Twitterze Nasriego. Francuz się tłumaczy
fot. Twitter

Samir Nasri musi się tłumaczyć po tym, jak ktoś (być może sam francuski piłkarz) "nawywijał" na jego Twitterze. Na oficjalnym koncie gracza Sevilla FC we wtorkowy wieczór pojawił się seksistowski wpis odnoszący się do wizyty u Nasriego pielęgniarki z firmy Drip Doctors. Francuz tłumaczy się teraz, że to hakerzy włamali się na jego konto i skompromitowali go na oczach opinii publicznej.

Nasri w przerwie w rozgrywkach La Liga wybrał się do Los Angeles, gdzie korzystał z uroków kalifornijskiego wybrzeża Pacyfiku. Podczas wizyty francuski piłkarz skorzystał z usług firmy, która wysyła do pacjentów pielęgniarki. Drip Doctors pochwaliło się nawet na swoim Twitterze zdjęciem Francuza z pomagającą mu panią. - Zapewniliśmy Samirowi Nasriemu domową pielęgniarkę, aby był odpowiednio nawodniony i w stu procentach gotowy na dalszą część sezonu w Sewilli - napisano pod zdjęciem.

 


Nikt nie spodziewał się jednak, że Nasri zareaguje na Tweeta Drip Doctors, tym bardziej, że Francuz był w ostatnich miesiącach nizebyt aktywny na portalu społecznościowym. Tym większym szokiem był wpis byłego piłkarza Arsenalu. - Zapewniliście mi także pełną seksualną obsługę - napisano na koncie Nasriego. Dalej padły, kolejne także niewybredne słowa.

Chwilę później Tweeta już nie było, ale... w przyrodzie, a tym bardziej w Internecie nic nie ginie i zdjęcia rozprzestrzeniły się po sieci. Na koncie Nasriego trwała natomiast lawina dezinformujących tweetów, które prawdopodobnie wstawiali na zmianę Nasri (lub jego przedstawiciel) i domniemany haker. Najpierw w obronie napisano: "Ktoś włamał się na moje konto i stara się szerzyć pogłoski", by po chwili zobaczyć wpis: "Wszystko co powiedziałem, to w stu procentach prawda".

W środowy poranek sytuacja wyglądała już na opanowaną, ale niesmak pozostał...

 

 

Sevilla kolejny mecz w La Liga rozegra 7 stycznia, a jej rywalem będzie Real Sociedad San Sebastian.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze