PRIDE Camp już jutro w warszawskim Centrum Handlowym Blue City

E-sport
PRIDE Camp już jutro w warszawskim Centrum Handlowym Blue City

Jeden z najprężniej rozwijających się klubów e-sportowych w Polsce – Sferis PRIDE – postanowił niebanalnie podsumować mijający rok 2016. Już 30 grudnia drużyna zorganizuje pełne atrakcji spotkanie z fanami.

PRIDE Camp odbędzie się już jutro o 16:00 w Macro Games e-Sports Academy mieszczącej się w warszawskim Centrum Handlowym Blue City. Jak wspominają włodarze organizacji, wydarzenie to zainicjuje cykl spotkań członków Sferis PRIDE ze swoimi fanami. Pierwszą edycję uatrakcyjnią swoim udziałem: Piotr ‘neqs’ Lipski – właściciel klubu, Kuba ‘KubiK’ Kubik – trener PRIDE Academy, Bartosz ‘Hyper’ Wolny – trener pierwszego składu PRIDE, a także profesjonalnym gracz: Piotr ‘morelz’ Taterka.


Podczas zlotu sympatycy „Orzełków” sprawdzą swoje umiejętności w pojedynkach 1 na 1 przeciwko zawodnikom PRIDE, wezmą udział w turnieju deathmatch czy treningu formacji. Oprócz tego organizatorzy wraz z HTC Vive przygotowali dla uczestników specjalną strefę wirtualnej rzeczywistości, „dającą niesamowite doznania we wnętrzu wykreowanego świata”. Ponadto, na każdym kroku na przybyłych do Macro Games e-Sports Academy czekać będą nagrody ufundowane przez firmy ROCCAT, Trust Gaming, a nawet New Balance.


PRIDE Camp to także wspaniała okazja do podsumowania bardzo udanego roku dla klubu. Roku, w którym logo z mocarnym orzełkiem – dzięki sprawnemu zarządzaniu marką i wielu sukcesom sekcji Counter-Strike’a – na dobre wryło się w świadomość polskich miłośników e-sportu.

 

– Po raz pierwszy będziemy organizować spotkanie z członkami drużyny Sferis PRIDE – mówi nam Kuba ‘KubiK’ Kubik.

– Jesteśmy niezwykle podekscytowani tym wydarzeniem i dołożymy wszelkich starań, aby każdy wyszedł z niego zadowolony. Bedzie masa nagród! Zapraszamy serdecznie wszystkich do Blue City w Warszawie – dodaje. 

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze