Sferis PRIDE kontra GODSENT na drodze do DH Las Vegas

Inne
Sferis PRIDE kontra GODSENT na drodze do DH Las Vegas

Organizatorzy DreamHack Masters Las Vegas opublikowali listę zespołów bezpośrednio zaproszonych do LAN-owych kwalifikacji. Tym samym poznaliśmy pierwszego rywala polskich pretendentów do udziału w głównych zawodach.

Zawody eliminacyjne, które odbędą się już 9 stycznia, to ostatni etap przed głównym turniejem spod szyldu DreamHack Masters. W etapie tym zobaczymy biało-czerwonych strzelców ze Sferis PRIDE, którzy dzielnie walczyli w otwartych rozgrywkach o slota do następnej fazy. Od wyjazdu do Las Vegas dzielą ich jeszcze dwa wygrane mecze. W pierwszym z nich zmierzą się z ekipą zaproszoną przez organizatorów.


A grono ośmiu formacji cieszących się specjalną inwitacją robi wrażenie. Mowa przecież o ścisłej czołówce światowej sceny: mousesports, G2 Esports, fnatic, FaZe Clan, Gambit Gaming, FlipSid3 Tactic, Heroic oraz GODSENT. Polacy podejmą tych ostatnich i trzeba przyznać, że czeka ich naprawdę trudne zadanie.


Wszystkie pojedynki kwalifikacyjne rozegrane zostaną w drabince pojedynczej eliminacji, w systemie BO3. Do światowej stolicy hazardu polecą cztery najlepsze sekcje z poniższego zestawienia. A w Las Vegas będą już na nich czekać najlepsi z najlepszych: Virtus.pro, SK Gaming, Natus Vincere, Cloud9, Astralis, Ninjas in Pyjamas, ex-Team Dignitas, OpTic Gaming oraz TyLoo. Stawką zmagań w USA będą nagrody z puli o łącznej wartości $450,000. Walka o niemal pół miliona dolarów na dobre rozpocznie się 15 lutego.


Pierwsze mecze ostatniego etapu kwalifikacji do DreamHack Masters Las Vegas 2017:


FaZe Clan vs. EPG
FlipSid3 Tactic vs. Heroic
Gambit Gaming vs. Norse
Sferis PRIDE vs. GODSENT
mousesports vs. hmm
HellRaisers vs. Tricked eSports
Fnatic vs. Rogue
DarkPassage vs. G2 Esports

Szymon Groenke

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze