Team Forge wzmacnia skład przed nadchodzącymi kwalifikacjami

E-sport
Team Forge wzmacnia skład przed nadchodzącymi kwalifikacjami

Włoska organizacja, która po swoim pierwszym splicie w Challenger Seires znów musi walczyć w turnieju kwalifikacyjnym, ogłosiła niedawno na swoich mediach społecznościowych swój nowy skład, który ma umocnić pozycję zespołu i ułatwić powrót do europejskich rozgrywek.

Zgodnie ze wpisem na profilu facebookowym drużyny, planuje ona zakontraktować aż 10 zawodników, o których dokładne informacje zostaną podane już niedługo. Na chwilę obecną ogłosiła jedynie podstawową piątkę graczy. Taki ruch jest nieco dziwny, biorąc pod uwagę słabo rozbudowaną infrastrukturę e-sportu we Włoszech, spowodowaną w dużej mierze problemami z internetem w większości kraju.

Mauno "Beansu" Talli będzie w zespole opiekował się górną aleją. Ma już on doświadczenie w rywalizacji w Challenger Series po występach w Gamers2 czy choćby mousesports, z którym udało mu się odnieść nawet kilka drobnych sukcesów. Ostatnią przygodą Beansu na scenie był krótki epizod w brazylijskim RED Canids w połowie tego roku.

Obowiązki junglera wykonywać będzie Arttu "Taikki" Sirkka, który wcześniej występował już pod banderą Team Forge, lecz w październiku tego roku zdecydował się na przejście do innej drużyny walczącej w tym samym turnieju - Tricked eSport. Ostatecznie jednak powrócił, by ponownie wspomóc swój zespół.

Włoch Daniel "Jiizuke" Di Mauro zajmie się środkową aleją. Podobnie jak Taikki, on także występował już wcześniej pod tym szyldem, lecz w przeciwieństwie do Fina ten nie odszedł z Forge i nieprzerwanie zajmuje swoje stanowisko od początku 2016 roku.

Na dolnej alei będziemy mogli zobaczyć koreański duet, który reprezentować będą Bae "Gari" Yong-jun oraz Kim "Mocha" Tae-kyeom. Obaj mieli już ze sobą styczność, kiedy to występowali w Pathos podczas Challengers Korea, więc można z ich strony liczyć na rozwiniętą już w pewnym stopniu synergię.

Kamil Adamczyk

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze