Grosicki: Mam nadzieję, że w styczniu marzenia się spełnią

Piłka nożna
Grosicki: Mam nadzieję, że w styczniu marzenia się spełnią
fot. Cyfrasport

Kamil Grosicki nigdy nie ukrywał, że jego wielkim marzeniem jest gra w Premier League. Czy kiedyś się ono spełni? "Grosik" bardzo na to liczy, o czym wspomniał w mediach społecznościowych.

"Kończy się rok 2016 - był to naprawdę dobry rok, ale mam cały czas marzenia i mam nadzieję, że w styczniu te marzenia się wreszcie spełnią - PL" - napisał na Twitterze piłkarz Stade Rennes.

 

 

Skrót "PL" oznacza oczywiście Premier League. Sam zainteresowany w jednym z wywiadów wspominał, że ma na stole kilka ofert, między innymi z Wysp Brytyjskich. Media spekulują, że może chodzić o West Ham United.

 

Kilka miesięcy temu "Grosik" był bardzo blisko przenosin do wymarzonej ligi. W ostatnim dniu letniego okna transferowego miał podpisać kontrakt z Burnley. Wszystko było ustalone, piłkarz miał kosztować osiem milionów euro, jednak w ostatniej chwili działacze francuskiego klubu zaczęli robić problemy i z transferu nic nie wyszło.

 

Grosicki jest piłkarzem Stade Rennes od 2014 roku. W tym sezonie rozegrał 13 meczów w Ligue 1, w których strzelił cztery gole i zaliczył trzy asysty.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze