Bolt zadzwonił do Manchester United TV! Dziennikarka nie uwierzyła, że to on (WIDEO)

Piłka nożna
Bolt zadzwonił do Manchester United TV! Dziennikarka nie uwierzyła, że to on (WIDEO)
fot. PAP

Usain Bolt od wielu lat jest zadeklarowanym kibicem Manchesteru United. Jamajski sprinter do tego stopnia śledzi występy Czerwonych Diabłów, że po sylwestrowej wiktorii nad Middlesbrough... zadzwonił do telewizji klubowej, która prowadziła transmisję na żywo. Dziennikarka myśłała, że ktoś robi sobie jednak "jaja" i nie uwierzyła Boltowi!

Manchester United w ostatni dzień starego, 2016 roku mierzył się na własnym boisku z Middlesbrough i do 85. minuty przegrywał 0:1. Fantastyczna końcówka zapewniła jednak Czerwonym Diabłom triumf 2:1. Reinkarnację piłkarzy Manchesteru na żywo komentowali eksperci w pomeczowym studiu Manchester United TV, którzy w pewnym momencie przerwali dyskusję po telefonie jednego z fanów.

Kibic Manchesteru dzwonił z Jamajki, na co dziennikarka Mandy Henry zareagowała żartem. "Dzwoni do nas Usain, ale nie jesteś Usainem Boltem, prawda?" - powiedziała, na co usłyszała: "Tu Usain Bolt, tu Usain Bolt".

Bolt od razu podzielił się swoimi wrazeniami z meczu z Middlesbrough. "Oni naprawdę wrócili! Dzisiaj wyglądali jak stary Manchester United" - powiedział Jamajczyk nawiązując być może do finału Ligi Mistrzów 1998/99 z Bayernem Monachium. "Przetrwali w sobie wiadomy sposób. To był wielki mecz, jestem szczęśliwy". Dziennikarka jeszcze przez kilka chwil słuchała wypowiedzi Bolta, ale do końca nie uwierzyła, że mówi do niej najlepszy sprinter ostatniego dziesięciolecia.

Swoją tożsamość Bolt potwierdził kilka minut później na Twitterze. Wideo z telefoniczną rozmową Bolta błyskawicznie pojawiło się też na twitterowym profilu ManU.

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze