Kowalczyk: Z Krychowiakiem jest jak z Langilem

Piłka nożna

W noworocznym odcinku Cafe Futbol nie zabrakło gorącej dyskusji o formie Grzegorza Krychowiaka, który nie może przebić się do składu Paris Saint-Germain. Według Wojciecha Kowalczyka, przyszłość reprezentanta Polski rysuje się w czarnych barwach i przypomina mu losy Steevena Langila z Legii Warszawa.

Transfer do PSG dla Krychowiaka ze strony sportowej na pewno nie był strzałem w dziesiątkę. Dziennik "L'Equipe" zdradził, że niektórzy zawodnicy mówią, że Polak jest słaby technicznie i ma problemy w operowaniu piłką...

 

- Ostatnio pisano o Krychowiaku we francuskich mediach, że szatnia mówi na jego temat, że się nie nadaje, ma problemy z rozegraniem piłki. Każdy kto przyjdzie do PSG, będzie miał o nim taką informację. Będzie z nim tak samo jak z Langilem. Wiadomo, że on będzie "jaracz", muzyk, a nie piłkarz - wypalił Kowalczyk.

 

- Myślę, że Grzegorz nie wiedział, że jest coś takiego jak władza nieformalna w drużynie. Znający Paryż wiedzą, że tam jest Thiago Silva – lider, a jego najlepszym kumplem jest Thiago Motta - dodał Mateusz Borek.

 

Cała dyskusja do obejrzenia w załączonym materiale wideo.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie