Mortal Kombat wraca do gry

E-sport
Mortal Kombat wraca do gry

Nieaktywną od kilku miesięcy bułgarską markę wskrzesili Emiliyan ‘spyleadeR’ Dimitrov oraz Nikolay ‘nkl’ Krastev.

Przez lata Mortal Kombat utrzymywało pozycję najsilniejszej ekipy w Bułgarii. Zespół stworzony przez Nikolaya ‘nkl’a’ Krusteva, Kamena ‘bubble’a’ Kostadinova, Simeona ‘dream3ra’ Ganeva, Viktora ‘v1ct0ra’ Dyankova oraz Emiliyana ‘spyleadeRa’ Dimitrova zdominował krajową scenę, solidnie prezentując się w rozgrywkach europejskich. Bułgarzy wystąpili nawet podczas Intel Extreme Masters 2016 w Katowicach. Przez nasilające się konflikty wewnętrzne formacja rozpadła się jednak we wrześniu ubiegłego roku.


O powrocie do korzeni zadecydowali spyleadeR oraz nkl. Swój duet wzmocnili dwójką byłych reprezentantów Bpro: Teodorem ‘psycho’ Dimovem i Nikolayem ‘niki1m’ Pantaleevem oraz strzelcem HEADSHOTBG: Hristianem ‘shEMETA’ Spasovem. Teraz grupa liczy na wsparcie organizacji e-sportowej, która pomoże osiągnąć jej główne założenia.


Skład Mortal Kombat:


Nikolay "niki1" Pantaleev
Nikolay "nkl" Krastev
Teodor "psycho" Dimov
Hristian "shEMETA" Spasov
Emiliyan "spyleadeR" Dimitrov


- Po krótkiej przerwie zdecydowałem, że uformuję nowy skład, opierając go na bardzo zmotywowanych graczach z Bpro i HEADSHOTBG, a także nkl’u, starym kumplu z drużyny – tłumaczy spyleadeR w oświadczeniu dla HLTV.org. – Każdy z wymienionych jest bardzo zmobilizowany, by udowodnić indywidualne i drużynowe umiejętności – kontynuuje zapewniając, że głównymi celami formacji jest wzięcie udziału w wielu turniejach LAN-owych, wzbicie się do czołowej piętnastki światowego rankingu, a także uzyskanie miejsca na Majorze.

Szymon Groenke
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie