Rewanż Mollo - Zimnoch oficjalnie potwierdzony

Sporty walki

Długo mówiło się o rewanżowym starciu Mike'a Mollo (21-6-1, 13 KO) z Krzysztofem Zimnochem (20-1-1, 13 KO). Wiemy już, że dojdzie do niego 25 lutego na gali w Szczecinie.

Pięściarze zmierzyli się po raz pierwszy w lutym 2016 roku w walce wieczoru gali w Legionowie. Niespodziewanie górą był wtedy Mike Mollo, który znokautował przeciwnika już w pierwszej rundzie! Zimnoch od tego czasu stoczył dwa pojedynki - najpierw pokonał przed czasem Konstantina Airichia, a następnie rozprawił się na punkty z Marcinem Rekowskim. Amerykanin wyszedł do ringu tylko raz, przegrywając z Andriyem Rudenko.

Zimnoch i Mollo od jakiegoś czasu toczą już regularny pojedynek w mediach. - chciałem być miły dla Zimnocha, bo każdego szanuje. Ale ostatnio powiedział, że zwycięstwo dał mi sędzia. Więc odpowiadam: sędzia wycierał Tobą ring czy ja? Powiedziałeś kilka zdań za dużo zamiast po takim laniu odnosić się do mnie z respektem, więc sprawę traktuję personalnie.  Będzie kara - znowu Ciebie znokautuję. To nie groźba, to obietnica - powiedział Mollo w rozmowie z Polsatsport.pl.

Do rewanżowego starcia dojdzie 25 lutego na gali w Szczecinie.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie